پیام فرستادن

Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ... woodwang@dgshenghua.com.cn 86-769-85649925

Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ... Company Profile
Company Profile
Home >

Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ... Company Profile

Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ...
Main Market:
آمریکای شمالی , آمریکای جنوبی , اروپای غربی , اروپای شرقی , آسیای شرقی , جنوب شرقی آسیا , خاورمیانه , افریقا , اقیانوسیه , در سراسر جهان
Business Type:
سازنده , توزیع کننده / عمده , وارد کننده , صادر کننده , فروشنده
Brands:
شنوا ، SME
No. of Employees:
50~100
Annual Sales:
10000000-20000000
Year Established:
2009
Export p.c:
60% - 70%
Customers Served:
all over the world
ژاپن:
پاناسونیک ، میتسوبیش ، برادر ، موراتا
جنوب شرقی آسیا:
سامسونگ ، فاکسکان ، BYD ، Proface ، Venture
آمریکای شمالی:
اشنایدر ، سالکامپ ، ویسترون ، فاکسکان
چین:
Huawei ، BYD ، Gree ، BOE ، Desay
Company Details

 

در سال 2009 تاسیس شد،شرکت تجهیزات مکانیکی و الکتریکی Dongguan Shenhua با مسئولیت محدود استیک شرکت با فناوری پیشرفته است که در تجهیزات تمیز کردن و تمیز کردن دقیق هوشمند تخصص دارد.این شرکت از بیش از 20 تکنسین حرفه ای تشکیل شده است.توسعه، تولید، فروش و خدمات تجهیزات را ایجاد کرده است.سیستم اصلی سازمانی مدرن یکی از تجهیزات تمیز کردن حرفه ای داخلی، تحقیق و توسعه و عملیات فناوری تجهیزات تمیز کردن است.
در چین، ما تاسیس کرده ایم

شرکت تجهیزات الکترومکانیکی Dongguan Shenhua، آموزشی ویبولیتین،

کارخانه تولید تجهیزات الکترومکانیکی Dongguan Shenhua،

دفتر الکترومکانیکی سوژو شنهوا

دفتر الکترومکانیک Xian Shenhua

دفتر الکترومکانیکی چونگ کینگ شنهوا.

هنگ کنگ Shenhua تجهیزات الکترومکانیکی، با مسئولیت محدود.

با محصولات با کیفیت بالا و قدرت فنی قوی، ما به تامین کننده تجهیزات خوبی برای بسیاری از کارخانه های مشهور جهان تبدیل شده ایم.در خارج از کشور، ما از طریق تعدادی از نمایندگان یک کانال فروش جامع در ایالات متحده، ژاپن، سنگاپور، مالزی، برزیل و سایر بازارها ایجاد کرده ایم.

 

کارکنان SME بر تحقیق و توسعه تجهیزات تمیزکننده با کیفیت بالا و هوشمند برای صنعت الکترونیک اصرار دارند.

 

در بخش تمیز کردن SMT: ما ماشین های تمیز کننده شابلون، ماشین های تمیز کننده نازل، ماشین های تمیز کننده PCB اشتباه چاپ شده را نصب کرده ایم.

 

ماشین‌های تمیزکننده اسکاج و تمیز کردن فیکسچر اجاق گاز موج لحیم کاری، ماشین‌های تمیز کردن کولر اجاق گاز، ماشین‌های تمیز کردن آفلاین PCBA

 

و PCBA در ماشین تمیز کردن خط، PCB ماشین تمیز کردن خطی.

 

در زمینه تمیز کردن صفحه نمایش: ما دستگاه تمیز کردن صفحه، دستگاه توسعه و پاکسازی صفحه نمایش، تمیز کردن جوهر را نصب کرده ایم.

 

دستگاه.

 

در زمینه نیمه هادی: ما دستگاه تمیز کردن آب BGA، IPM، SIP، FC، PLP، WLP، دستگاه تمیزکننده بسته سه بعدی، دستگاه تمیز کننده آلتراسونیک کاست، به طور گسترده در صنایع SMT، PCB، TP، نیمه هادی، خورشیدی، فتوولتائیک و سایر صنایع استفاده می کنیم.

 

 

هدف SME با اصل "کیفیت، حرفه ای، نوآوری و خدمات" توسعه و گسترش تمیز کردن دقیق و هوشمند است.

 

تجهیزات تمیز کردنما مشتاقانه منتظر همکاری با شما برای فردایی بهتر هستیم.

 

Services

ما یک شرکت تولید کننده تجهیزات تمیز کننده اسپری پیشرو و پیشرفته هستیم.ما طراحی و تولید می کنیم:

 

دستگاه تمیز کردن SMT:

 

دستگاه تمیز کردن استنسیل ، دستگاه تمیز کردن لوازم جانبی اجاق گاز لحیم کاری Wave؛دستگاه تمیز کردن کولر اجاق گاز Reflow ، دستگاه تمیز کاری چاپ PCB ، دستگاه تمیز کردن نازل ، دستگاه تمیز کردن Squeegee ، دستگاه تمیز کردن آفلاین PCBA ، دستگاه نظافت PCBA در خط ، دستگاه تمیز کردن آب PCBA ، دستگاه آب DI ، دستگاه تصفیه آب شستشو PCBA.

 

دستگاه تمیز کردن هادی SEMI:

 

دستگاه تمیز کردن اتوماتیک آب BGA ، CSP ، FCIGBT ، دستگاه تمیز کردن اتوماتیک بسته IPM ؛دستگاه تهویه خودکار بسته SIP ؛دستگاه تمیزکاری خودکار کاست.

 

صفحه و دستگاه پاک کننده چاپ:

 

دستگاه تمیز کردن صفحه نمایش چاپ جوهر ، دستگاه تمیز کردن صفحه چاپ خمیر نقره ، دستگاه تمیز کردن صفحه جوهر سبز PCB ؛صفحه تمیز کننده گریس صفحه نمایش؛صفحه نمایش خودکار اسپری دستگاه توسعه ، صفحه نمایش خودکار اسپری ماشین سلب ، جوهر ماشین تمیز کردن خودکار.

 

تمیز کردن مایعات و مواد مصرفی:

 

مایع تمیز کننده استنسیل ، مایع تمیز کننده فیکسچر ، مایع تمیز کننده PCBA ، مایع تمیز کننده نیمه رسانا ؛فیلتر ، لوازم یدکی ماشین تمیز کردن.

 

خدمات و نگهداری:

 

نصب ، نگهداری ، تعمیر و آموزش دستگاه ما.

History

شرکت تجهیزات مکانیکی و الکتریکی Dongguan Shenhua ، با مسئولیت محدود در ژوئن 2009 تاسیس شد. ما شروع به طراحی و تولید دستگاه تمیز کردن استنسیل می کنیم.

 

در سال 2010 ، 6 مهندس باتجربه به SMT Dongguan پیوستند و ما شروع به ساخت و فروش دستگاه چاپ غلط خمیر لحیم PCB و دستگاه تمیز کردن صفحه جوهر می کنیم.ما شرکت الکترومکانیکی دستگاه Hongkong Limited را تاسیس کردیم ، شروع به فروش دستگاه های تمیز کردن خود به مشتریان برزیل ، ژاپن و کره می کنیم.

 

در سال 2012 ، ما شروع به ساخت و فروش دستگاه تمیز کردن جوهر سبز PCB ، دستگاه تمیز کردن نازل می کنیم.

 

در سال 2013 ، 6 سلطان دیگر به SME Dongguan پیوستند و ما Suzhou SME را اعلام کردیم.

 

در سال 2015 ، ما 18 کارمند داریم و شروع به طراحی و ساخت دستگاه تمیز کردن فیکسچر و دستگاه تمیز کردن کولر فر Reflow کرده و به مشتریان ویتنام و مکزیک فروخته ایم.

 

در سال 2016 ، ما شروع به طراحی دستگاه تمیز کردن آفلاین PCBA و دستگاه تمیز کردن خط PCBA ، دستگاه تمیز کردن خمیر لحیم Squeegee می کنیم.

 

در سال 2017 ، مهندسان جدید به SME Dongguan و SME Suzhou پیوستند. SME Dongguan به کارخانه جدیدی نقل مکان کرد و شروع به ساخت دستگاه توسعه صفحه و دستگاه راه انداز صفحه می کند.ما ماشین های خود را به سنگاپور ، مالزی ، ایالات متحده آمریکا می فروشیم

 

در سال 2018 ، ما طراحی و تولید دستگاه تمیز کردن شار بسته نیمه هادی و تولید را برای مشتریان آغاز می کنیم.ما ماشین های تمیزکاری PCBA خود را به مشتریان هند ، تایلند ، روسیه ، سیلووینا فروختیم.

 

در سال 2019 ، ما شروع به طراحی و فروش ماشین آلات تمیز کردن Micro LED به مشتریان خود می کنیم.دفتر SME چونگ کینگ تاسیس شد.

 

در سال 2020 ، بنا به درخواست مشتری ما: ما شروع به طراحی و تولید دستگاه تمیز کردن عینک سه بعدی می کنیم.دستگاه سینی پلاستیکی.دستگاه های تمیز کردن بسته های SEMI بیشتر توسط کارکنان بخش تحقیق و توسعه ما تولید می شوند.دفتر SME Xian تاسیس شد.ما بیش از 240 مجموعه به مشتریان محلی و 60 مجموعه به مشتریان خارج از کشور می فروشیم.

 

  

Our Team

مقدمه ای بر SME (Dongguan، هنگ کنگ، سوژو، Chongqing، Xian):

SME (Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd) یک شرکت پیشرو در صنایع تمیز کردن اسپری و تمیز کردن اولتراسونیک است.با تمرکز قوی بر تخصص فنی، شرکت ما دارای تیمی متشکل از بیش از 20 مهندس ماهر است که در این زمینه ها اختصاص یافته اند.

در مرکز SME Dongguan ما یک تیم متنوع و با استعداد در بخش های مختلف داریم.بخش تحقیق و توسعه ما متشکل از شش مهندس است که در خط مقدم نوآوری قرار دارند و دائماً مرزهای فن آوری های تمیز کردن اسپری و تمیز کردن اولتراسونیک را پیش می برند.آنها با پشتکار برای توسعه راه حل های جدید، بهبود محصولات موجود و جلوتر از روندهای صنعت کار می کنند.

در بخش مهندسی، ما شش مهندس دیگر داریم که مسئول تبدیل ایده ها به طرح های عملی هستند.آنها از نزدیک با تیم تحقیق و توسعه همکاری می کنند تا از ادغام یکپارچه فناوری های نوآورانه در محصولات ما اطمینان حاصل کنند.این مهندسان درک عمیقی از جنبه های فنی تجهیزات ما دارند و نقش مهمی در روند توسعه دارند.

برای اطمینان از عملیات تولید روان، بخش تولید ما دارای سه مهندس است که بر فرآیند تولید نظارت دارند.آنها مسئول بهینه سازی گردش کار تولید، حفظ استانداردهای با کیفیت بالا و اطمینان از استفاده کارآمد از منابع هستند.

کیفیت برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین، ما دو مهندس اختصاصی در بخش کیفیت داریم.آنها اقدامات کنترل کیفیت دقیق را اجرا می کنند، بازرسی های کامل را انجام می دهند و برای ارائه محصولات با بالاترین کالیبر، پایبندی به استانداردهای صنعت را اعمال می کنند.

بخش خدمات ما متشکل از شش مهندس است که پشتیبانی فنی جامعی را به مشتریان ارائه می دهند.آنها در نصب، نگهداری و عیب یابی تجهیزات ما متخصص هستند.خدمات سریع و کارآمد آنها رضایت مشتری و مشارکت طولانی مدت را تضمین می کند.

برای افزایش فروش و گسترش دامنه بازار خود، تیمی متشکل از چهار مهندس فروش داریم که دانش عمیقی از محصولات ما و کاربردهای آنها دارند.آنها از نزدیک با مشتریان برای درک نیازهای خاص آنها و ارائه راه حل های مناسب کار می کنند.علاوه بر این، ما یک مهندس فروش در خارج از کشور داریم که بر بازارهای بین المللی تمرکز می کند و با مشتریان در سراسر جهان ارتباط برقرار می کند.

ما علاوه بر تاسیسات Dongguan، شعبه های SME را در هنگ کنگ، سوژو، چونگ کینگ و شیان تاسیس کرده ایم.هر شعبه دارای مدیران فروش و مهندسین خدمات با تجربه است که به بازارهای محلی خدمات ارائه می دهند و از پشتیبانی شخصی و خدمات کارآمد به مشتریان اطمینان می دهند.

در نتیجه، SME یک شرکت پویا با تیمی از مهندسین بسیار ماهر در بخش‌های مختلف است.از طریق تعهد خود به نوآوری، کیفیت و رضایت مشتری، ما همچنان در صنایع تمیز کردن اسپری و تمیز کردن اولتراسونیک پیشرو هستیم.

چین Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ... نمایه شرکت 0

چین Dongguan Shenhua Mechanical and Electrical Equipment ... نمایه شرکت 1

 

About Us
Contacts
Contacts: Mr. Wood Wang
Fax: 86-769-85649935
Contact Now
Mail Us